Klaudia Pepa flet për takimin me Albi Nakon në “Kënga Magjike” – Lajmi.net
Klaudia Pepa flet për takimin me Albi Nakon në “Kënga Magjike”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:03, 7 December 2018
Klaudia Pepa këtë vit po prezanton festivalin "Kënga Magjike" bashkë me Ardit Gjebrean dhe Bora Zemani.

Balerina Klaudia Pepa përveç prezantimit, në “Kënga Magjike” gjatë dy netëve gjysmëfinale kishte përgatitur edhe pika artistike bashkë me balerinët e tjerë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ishte e ftuar në një intervistë për “Thumb”, ku tregoi se në korridoret e “Këngës Magjike” ka takuar ish-bashkëshortin Albi Nako.

“Para ca ditësh ishte me grupin e baletit… me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi edhe Alba, e u treguan shumë të mirë, i putha i përqafova”, tha ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO