Kjo video tregon se sirenat vërtetë ekzistojnë (Video) – Lajmi.net
Kjo video tregon se sirenat vërtetë ekzistojnë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:54, 12 August 2017
Sirenat janë krijesa mitologjike që besohet të jenë gjysëm peshk dhe gjysëm njeri.

Askush nuk e ka vërtetuar ekzistencën e tyre edhe pse ka shumë njerëz në botë që besojnë se ato ekzistojnë. Në videon e mëposhtme, janë 5 raste të dokumentuara ku shfaqen sirena teksa notojnë nëpër brigjet detare.

Një prej këtyre rasteve është edhe skeleti i një sirene i cili ndodhet në një museum në Danimarkë.

Për më tepër ndiqni videon. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Ekzistenca, Sierna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble