Kjo video e vajzës me babain do ua bëjë ditën më të bukur – Lajmi.net
Kjo video e vajzës me babain do ua bëjë ditën më të bukur
Autori: Lajmi.net Fun 13:44, 11 October 2018
Këndimi me sinkronizim është një aktivitet që e bëjmë të gjithë.

Megjithatë, një gjë e tillë kurrë nuk është bërë kaq bukur si në videon më poshtë.

Aty shihet vajza me babain teksa këndojnë “Girls like you” në mënyrë shumë të veçantë.

Ndiqeni videon.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO