Kjo trajnere personale ofron ushtrime nudo në fitness (Foto +18) – Lajmi.net
Kjo trajnere personale ofron ushtrime nudo në fitness (Foto +18)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 17:35, 22 January 2017
Një trajnere personale ka nisur mbajtjen e ushtrimeve të fitnesit ku pjesëmarrësit janë krejtësisht të zhveshur.

Kjo është hera e parë që dikush hap një kurs të tillë në Britani të Madhe, transmeton Express.

Dhjetë pjesëmarrës u zhveshën tërësisht për të marrë pjesë në ushtrimet e parë nudo të shtunën në mbrëmje.

Ish-këshilluesja për rekrutim, Helen Smith, 35-vjeçare, udhëhoqi ushtrimin, i cili përfshiu hedhje, ushtrime barku, pompa dhe punë me partner.

Ushtrimi një-orësh, i cili kushton 8 funte, përshkruhet si ushtrim i butë ushtarak me lojëra me partnerin dhe punë ekipore i përshtatshëm për të gjitha nivelet e fitnesit.

Njerëz të moshës mes 33 dhe 70-vjeçare morën pjesë në ushtrimin e parë në Southampton, Hants.

Helen ka thënë se i mirëpret të rriturit e të gjitha moshave që të marrin pjesë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO