Kjo tavolinë është perfekte për dhimbje të shpinës – Lajmi.net
Kjo tavolinë është perfekte për dhimbje të shpinës
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 11:43, 20 November 2017
Keni dhimbje të shpinës derisa punoni?

Mos u brengosni më ngase ka zgjidhje.

Quhet ‘Altwork’ dhe mund të kalojë në pozicione të ndryshme, varësisht nga dëshira juaj, transmeton lajmi.net

Kjo ju lejon që të ndiheni rehat derisa punoni.

Karriga, tavolina dhe kompjuteri janë të ngjitura mes vete ashtu që ju mund të ndërroni pozicionin e tyre, të uleni apo të ngriteni.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush