Kjo shtëpi ka një pishinë dhe lojëra të mrekullueshme në parkun e saj (Foto) – Lajmi.net
Kjo shtëpi ka një pishinë dhe lojëra të mrekullueshme në parkun e saj (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 18:36, 19 April 2017

Kjo shtëpi ka një çmim prej 32 milionë eurove dhe ka pishinën më të bukur në botë që një shtëpi private mund t’a ketë, shkruan Business Insider, trasnmeton lajmi.net.

Shtëpia posedon shumë shtëpi, shumë banjo dhe shumë dhoma të tjera. Për më shumë shikoni këto foto dhe këtë video. /Lajmi.net/


// ]]>

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble