Kjo që i ka ndodhur Guardiolës është shumë e dhimbshme – Lajmi.net
Kjo që i ka ndodhur Guardiolës është shumë e dhimbshme
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:19, 15 March 2017
Sonte duhej të ishte një mbrëmje speciale për Pep Guardiolën.

Ndeshja ndaj Monacos për trajnerin e Manchester Cityt, ishte numër 100 për të në Ligën e Kampionëve.

Megjithatë, ai u dëshpërua keq, pasi që u eliminua nga Monaco, përcjellë “lajmi.net”.

Në 100 ndeshje në këtë garë, Guardiola ka shënuar 61 fitore, 23 barazime dhe ka pësuar 16 humbje.

City u eliminua pas humbjes me rezultat të pastër, 3:1. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Pep Guardiola

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2