Kjo pamje është e preferuara e Agnesa Vuthajt – Lajmi.net
Kjo pamje është e preferuara e Agnesa Vuthajt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:42, 16 May 2018
Bukuroshja kosovare Agnesa Vuthaj po vazhdon të konsiderohet si njëra ndër femrat më me stil.

Për të së fundmi ka shkruar edhe një medium boshnjak i cili e ka cilësuar Agnesën si bukuri të gjithanshme shqiptare, shkruan lajmi.net

Angesës i bie shpesh të udhëtoj në vende të ndryshme të botës andaj pamja nga dritarja e avionit është e preferuara e saj.

”Pamja e preferuar” ka shkrua ajo përkrah imazhit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO