Kjo pajisje do ju mbajë ngrohtë gjatë dimrit të ftohtë (Foto) – Lajmi.net
Kjo pajisje do ju mbajë ngrohtë gjatë dimrit të ftohtë (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:38, 12 February 2018
Kjo pajisje përshtatet me të gjitha llojet e xhaketave.

Torch 2.0 është emri i pajisjes e cila është universale dhe mund të përdoret me të gjitha llojet e xhaketave, transmeton Express. Kjo pajisje me anë të baterisë ngrohë trupin tuaj.

Ky ngrohës ka tri nivele nxehtësie dhe mund të ngrohë deri në 4 orë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball