Kjo nënë u frikësua nga vajza e saj dhjetëra herë, ja si ia kthen (Video) – Lajmi.net
Kjo nënë u frikësua nga vajza e saj dhjetëra herë, ja si ia kthen (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:24, 19 March 2017
Do të qeshni me lotë, shikoni si e frikëson e bija të ëmën dhe si kjo e fundit ia kthen. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: frike, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy