Kjo nënë la punën e saj si fotografe për tu bër pornostare dhe fiton shuma marramendëse – Lajmi.net
Kjo nënë la punën e saj si fotografe për tu bër pornostare dhe fiton shuma marramendëse
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 8:34, 18 December 2017
Një nënë ka zbuluar se si ajo hodhi poshtë punën e saj fotografe dhe vendosi të bëhej yll i pornografisë.

Aubrey Black, 42 ​​vjeç, ka kaluar gjashtë vitet e fundit duke punuar në industrinë e argëtimit për të rritur.

Mamaja pretendon të ketë bërë 850,000 dollarë australianë (£ 500,000) për një vit duke punuar si një përcjellje dhe yll pornografie, transmeton lajmi.net.

Aubrey bëri lëvizjen e karrierës pas takimit me një grup përcjellësish gjatë një fotografie dhe duke shprehur se sa fitimprurëse ishte industria e seksit.

Ajo tha: “Shoqërimi i fotografuar ishte duke qëndruar anash rrugës prej meje dhe unë mund të shihja se sa shpesh po merrte për punë.

“Mendova s ​​***, ajo po bën disa monedha serioze. Kështu që vendosa për të diskutuar me të dashurin tim atë që ai mendoi për industrinë, dhe ai mendoi se ishte e nxehtë dhe e donte idenë. ”

Aubrey tha se shpjegimi i vendimit për fëmijët e saj ka qenë një makth.
Ajo tha: “I thashë djalit tim, i cili ishte 10 vjeç (kur fillova të shoqëroja), se po bëja me burra para. Ai ishte shumë i ri për mua për të thënë gjëra të ashpra.

“Ai e kuptoi në fillim. Por gjatë viteve ai kërkoi të shihte fotografi të burrave, dhe sapo i thashë, ai nuk filloi të bënte punën e tij detektive. ”

Aubrey shtoi: “Vajza ime Chavonne nuk ishte e kënaqur me të … por ajo ishte më e vjetër kur ajo zbuloi.”
Megjithatë, vajza e saj, tani 26 vjeç, dhe djali i saj, 17 vjeç, tani e pranojnë atë që bën për të jetuar.

Aubrey më në fund i tha mami saj 80-vjeçare fetare këtë vit dhe u lehtësua nga përgjigja.

Ajo tha: «Ajo më tha: ‘Në fund të ditës, ati qiellor merr parasysh atë që është në zemrën e një personi'”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO