Kjo modele seksi është prezantuese e motit (Foto) – Lajmi.net
Kjo modele seksi është prezantuese e motit (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 22:34, 20 April 2017
Kjo bukuroshe seksi është prezantuese e motit

Sol Perez po i çmend të gjithë me format e saj, ajo punon si prezantuese e motit në një televizion.

Perez është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, jo vetëm për faktin që punon në televizion, por edhe për fotografitë që ajo poston me trupin seksi dhe të pasmet bombastike që ajo ka. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sol Perez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown