Kjo lidhje mes fëmijëve dhe kafshëve ju ngrohë shpirtin (Foto) – Lajmi.net
Kjo lidhje mes fëmijëve dhe kafshëve ju ngrohë shpirtin (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:01, 19 March 2017
Fotografia është art. Vetëm dikush i cili ka kreativitet dhe emocione të thella, mund të bëjë foto tepër të ndjeshme, siç janë fëmijët ose kafshët, transmeton lajmi.net

Kur të dy këto gjëra bëhen bashkë, atëherë del diçka magjike dhe intense.

Andy Seliverstoff, një fotograf rus, ka gjetur dhe kuptuar lidhjen e thellë mes kafshëve dhe njerëzve, sidomos fëmijëve.

Ai është autori i librit të fotografive të quajtura “Fëmijët e vegjël dhe qentë e tyre të mëdhenj -100 faqe të fotografive të mrekullueshme.”

Ne mund ta ndjejmë ngrohtësinë në lidhjen e njerëzve dhe kafshëve, derisa ata luajnë bashkë.

Shijoni pjesë të këtij albumi. /Lajmi.net/

123456789101112131415161718192021222324

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO