Kjo grua shtoi piper në lavatriçe, magjike çka ndodhi – Lajmi.net
Kjo grua shtoi piper në lavatriçe, magjike çka ndodhi
Autori: Lajmi.net Fun 14:43, 11 September 2017
Rroba të ngjyrosura, çarçafë që nuk shkëlqejnë, peshqirë të cilët nuk zbardhojnë më si më parë? Ky është problem që ka çdo familje, por ka një zgjidhje.

Me siguri nuk e dinit, por piperi është trendi i ri i larjes së rrobave në lavatriçe.

Piperi gjithashtu ndihmon në largimin e shkumës së tepërt të detergjentit gjatë larjes, por dhe në zbardhjen e rrobave të bardha.

Ky truk i lehtë me piper do të ndihmojë gjithashtu në punën më të mirë të lavatriçes suaj.

Mjafton një lugë piper në çdo larje në vendin e detergjentit të rrobave, duke hedhur dhe detergjentin tuaj të zakonshëm dhe do shikoni çfarë do të ndodhë.

Fjalët kyçe: Lavatriqe, piper

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan