Kjo grua ka gjetur mënyrën për të mos paguar (Video) – Lajmi.net
Kjo grua ka gjetur mënyrën për të mos paguar (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:39, 20 March 2017
Kjo mënyrë nuk duhet të aplikohet kurrësesi, megjithatë, kjo grua e bën të veten, shkruan lajmi.net

Ajo merr shishe birre, shishe të tjera e plot gjëra dhe i fut në trupin e tij.

Shikoni videon dhe do të bindeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: grua, market, Rroba, vjedh

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown