Kjo grua hëngri çdo ditë nga 2 kg rërë: Shikoni çfarë ndodhi me të (VIDEO) – Lajmi.net
Kjo grua hëngri çdo ditë nga 2 kg rërë: Shikoni çfarë ndodhi me të (VIDEO)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunKuriozitete 18:19, 13 August 2017
Gruaja e moshuar nga Varanasi, India, thotë se për çdo ditë nga mosha 15 vjeçar ka ngrënë nga 2 kilogram në ditë.

78 vjeçarja Kusma Vati pretendon se ka plakje të bukur në sajë të faktit se ka ngrënë çdo ditë nga dy kilogram rërë.

Ajo gjithashtu nxjerr betonin nga shtëpia e tij dhe e kafshon.

Kur ishte 15 vjeçare filloi të hajë rërë fillimisht kishte probleme të stomakut, por tani thotë se asgjë nuk i mungon.
“Stomaku nuk më dhembë, dhëmbët e mi janë të shkëlqyeshme dhe shumë të fuqishme, dhe në spital nuk shkoj asnjëherë”, thekson Vati.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO