Kjo grua gatuan me gojën e saj, çmend internetin – Lajmi.net
Kjo grua gatuan me gojën e saj, çmend internetin
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 15:44, 11 February 2018
Nathan Ceddia është gruaja e cila kaloi çdo kufi të postimeve në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ajo filmoi veten duke gatuar, mirëpo në vend se të përdorte thikën që të priste ushqimet, ajo i fuste në gojë, pastaj i hiqte dhe i vendoste në pjatë për të vazhduar përgatitjen e ushqimit.

Me t’u postuar video në internet, Ceddia mori kritika të ashpra për atë që kishte bërë.

Po ju, si do të reagonit? /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO