Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë, nuk do mund të besoni çfarë është (Video) – Lajmi.net
Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë, nuk do mund të besoni çfarë është (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:11, 10 September 2017
Kur ta shihni këtë grua që del në oborr dhe thërret dikë, do të mendoni që nga pylli do të dalë ndonjë qen ose mace, por ajo çfarë në të vërtetë del nga pylli është krejt diçka tjetër.

Duhet ta pranoni që jeni çuditur shumë, sapo ta keni parë këtë video të publikuar në YouTube.

Çdo mëngjes ky “vogëlush” vjen në oborr për të ngrënë mëngjesin, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO