Kjo gjë ju bën shumë tërheqës te femrat – Lajmi.net
Kjo gjë ju bën shumë tërheqës te femrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:08, 20 April 2017
Nëse ju nuk e gjeni se çfarë e bënë një mashkull më tërhqeës për gratë, atëherë ju mund të bëhëni shumë tërheqës nëse bëni kështu

Pra çfarë e bën një mashkull më tërheqës? Jeni kreativ.

Një studim ka treguar se nëse jeni person kreativ, atëherë kjo mund të ndikojë të gjinia femrore, e cila ju sheh si person shumë tërheqës, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Kreativiteti mendoeht të jetë një sinjalë që një individ mund të investojë kohë dhe përpjekje në nëj detyrë të veçantë ose mund t’i shohë gjërat në mënyra të reja që mund të jenë të dobishme prë mbijetesën. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Atraktiv, Femrat, Meshkujt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan