Kjo formë e mbjelljes është shumë e veçantë (Video) – Lajmi.net
Kjo formë e mbjelljes është shumë e veçantë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:49, 15 February 2017
Duket e mrekullueshme kjo formë e mbjelljes në tokë.

Me makinë të përparuar, bimët lidhen mes vete dhe ashtu të vargëzuara renditen në vijat e krijuara, shkruan lajmi.net

Makina është e lehtë për përdorim dhe ruan kohë dhe energji.

Këtë formë të mbjelljes duhet ta aplikojnë të gjithë bujqit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown