Kjo është vetura luksoze që e ka blerë burri i Mirsa Kerqelit – Lajmi.net
Kjo është vetura luksoze që e ka blerë burri i Mirsa Kerqelit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:17, 14 October 2018
Bashkëshorti i këngëtares Mirsa Kerqeli është paisur me një veturë të re.

Këngëtarja e njohur në llogarinë e saj në Instagram ka treguar veturën e re që e ka blerë burri i saj Graniti, shkruan lajmi.net

”E gëzofsh zemër”, ka shkruar ajo pranë fotografisë ndërsa makina shihet se është e tipit ‘Honda Civic’ dhe është mjaft luksoze.

Mirsa së fundmi në publik është kthyer me një cover të realizuar në duet me Butrint Rashitin i cili u mirëprit nga publiku./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO