Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro – Lajmi.net
Kjo është veshja e Erës me vlerë mbi 3000 euro
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:51, 13 June 2018
Këngëtarja shqiptare Era Istrefi shquhet për dukjen e saj atraktive.

Sukseset e saj në muzikë nuk kanë të ndalur e kjo vërehet më së miri në veshjet e shtrenjta që posedon, shkruan lajmi net.

Ajo momentalisht gjendet në Nju Jork ku është duke i bërë ca ditë pushimi para se të filloj Kampionati Botëror 2018.

Për imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram është zbuluar edhe veshja e Erës sipas faqes “Whattheywearin”, që ka një shifër marramendëse.

E gjithë veshja kushton hiq më pak se 3000 euro!!

“Live it up”, nga Nicky Jam, Will Smith dhe Era ka marrë 18 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO