Kjo është vajza e re kosovare që u bë milionere me Bitcoin (Foto) – Lajmi.net
Kjo është vajza e re kosovare që u bë milionere me Bitcoin (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekFunKurioziteteTeknologji 16:32, 9 February 2018
Tash e një kohë valutat digjitale janë bërë të njohura në gjithë botën e poashtu edhe në vendin tonë.

Pothuajse çdo ditë dëgjojmë njerëz duke biseduar rreth tyre, disa të tillë që kanë investuar në këto valuta, disa të tjerë të penduar që nuk e kanë bërë e disa të zhgënjyer pasi nuk kanë investuar me kohë, transmeton lajmi.net

Por, një vajzë e re nga Kosova është bërë milionere nga valuta më e njohur digjitale në botë, Bitcoin.

Nëna e saj nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook” e ka bërë të ditur se vajza e saj është bërë milionere pasi vlera e parave nga Bitcoin ka kaluar shifrën 1 milion./Lajm.net/ 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO