Kjo është skuadra e Denis Suarez për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Kjo është skuadra e Denis Suarez për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:27, 18 May 2017
Barcelona ka vendosur për një nga lojtarët me të ardhmen më të diskutueshme.

 Klubi katalunas do të mbajë mesfushorin Denis Suarez edhe për sezonin e ardhshëm.

Sipas “Fichajes.net”, Barcelona ka refuzuar ofertat e Sevillas dhe Villarrealit, përcjellë “Lajmi.net”.

Përkundër luhatjes në formën e tij, katalunasit besojnë shumë se Suarez do ta marrë veten në sezonin e ri. /Lajmi.net/

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Denis Suarez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan