Kjo është skuadra e Andi Lilës për sezonin e ri – Lajmi.net
Kjo është skuadra e Andi Lilës për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:30, 18 May 2017
Kaloi një sezon shumë të vështirë, por mediat greke bëjnë me dije se Andi Lilës i është ofruar një mundësi për të rinovuar edhe dy vite me PAS Janinën.

Edhe pse pati probleme për festimin me shqiponjë, apo së fundmi edhe pas videoskandalit me priftërinjtë, Andi Lila duket se ka sheshuar gjithçka dhe se mund të vijojë që të jetë pjesë e skuadrës greke.

Duke qenë se i ka përfunduar kontrata e tij me PAS Janinën, shqiptarit i është ofruar mundësia për të rinovuar edhe dy vite.

Presidenti Kristovasilis ka marrëdhënie të mira me futbollistin dhe shqiptari pritet të jetë një nga më të pagurit në skuadrën greke. Para disa ditësh, Lila deklaroi se pret një mundësi transferimi në Azerbajxhan

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Andi Lila

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball