Kjo është shenja e horoskopit që dashuron deri në marrëzi – Lajmi.net
Kjo është shenja e horoskopit që dashuron deri në marrëzi
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:52, 12 May 2017
Të gjithë dashurojmë në një mënyrë apo një tjetër, por personat me këtë shenjë dashurojnë më fort se të gjithë!

Virgjëresha si shenjë e Tokës, duhet të lëvizë ngadalë dhe me kujdes në çështjet e dashurisë, ose përndryshe mund të ndiheni të pasigurt. Në fakt, ju mund të jeni të fundit nga të gjithë shenjat për t’i dhënë besim një partneri të ri, pasi doni të siguroheni se është i duhur dhe kur e bëni këtë, i dhuroni “botën”.  Sundimtari juaj, Mërkuri do të thotë që juve ju duhet të dini se ku të qëndroni në lidhje me të tjerët pasi nëse përpiqeni të besoni ndjenjat e tyre do të thellojë ankthin tuaj.

Nëse zbuloni se partneri juaj dëshiron të veprojë shpejt në marrëdhënien tuaj, dhurojini atyre momente të paharrueshme. Është kompliment që ata duan të jenë më afër jush dhe përpiquni t’i përshtateni partnerit.

Fjalët kyçe: Dashuria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2