Kjo është risia e Whatsapp për vitin 2018 – Lajmi.net
Kjo është risia e Whatsapp për vitin 2018
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 16:01, 17 October 2017
WhatsApp është duke punuar mbi telefonatat në grup, dhe ky funksion i ri duhet të fillojë në 2018.

 

Është pikërisht llogaria në Twitter e WABetainfo që konfirmon edhe këtë të re të fundit që na vjen nga çati, pra eleminimi i mesazheve të dërguara në grup.

Përveç këtyre dy risive, çati popullor në pronësi të Facebook, po përgatit edhe opsionin WhatsApp Business dedikuar tërësisht bizneseve.

Fjalët kyçe: rrjete sociale, WhatsApp

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3