Kjo është renditja aktuale në Premierligës (FOTO) – Lajmi.net
Kjo është renditja aktuale në Premierligës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:26, 19 March 2017
Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 29-të të Premierligës angleze.

Skuadra lidere, Chelsea, ka mposhtur Stoken në udhëtim, ndërsa Manchester United skuadrën e Middlesbrough.

Pa fitues ka përfunduar derbi mes Cityt dhe Liverpoolit./Lajmi.net/

Renditja e golashënuesve:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Premierëligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown