Kjo është oferta e Sampdorias për Berishën – Lajmi.net
Kjo është oferta e Sampdorias për Berishën
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:23, 12 June 2018
Valon Berisha ka ofertë për transferim në Serie A.

Sampdoria ka shtuar interesimin për transferimin e sulmuesit të Salzburgut, Valon Berisha.

Mediat italiane kanë njoftuar se klubi nga Serie A, është i gatshëm të paguajë 8 milionë euro për yllin e madh nga Kosova.

Berisha mund të largohet nga Salzburg, gjatë këtij afati kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Ai mund të jetë një prej përforcimeve të mëdha të Sampdorias, për sezonin e ri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO