Kjo është nëna bukuroshe e Shkurte Gashit – Lajmi.net
Kjo është nëna bukuroshe e Shkurte Gashit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:12, 15 November 2017
Shkurte Gashi njihet si një këngëtaret më të suksesshme të saj.

Por, krahas arritjeve në karrierë, ajo njihet edhe për bukurinë e saj, shkruan lajmi.net

E gjenet e bukura, ajo i ka të trashëguara nga e ëma e saj.

Shkurta në Instastoy ka hedhur një fotografi të nënës së saj, e cila shkëlqente plotë bukuri dhe një tipar që ka ndryshe nga e bija, është ngjyra e syve./Lajmi.net/

23601018_2424369201121900_1982236351_o

Fjalët kyçe: Shkurte Gashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals