Kjo është ndeshja më interesante e boksit që keni parë ndonjëherë (Video) – Lajmi.net
Kjo është ndeshja më interesante e boksit që keni parë ndonjëherë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:14, 15 May 2017
Zakonisht kur flasim për boksin si sport - në mendje na vinë persona me trup të madh dhe të zhvilluar, por ka diçka më ndryshe.

Edhe xhuxhët rrihen boks! Madje, ky sport tek ta është shumë atraktiv dhe i lezetshëm kur e shikon, transmeton lajmi.net

Në videon më poshtë, do të shihni një nga duelet më të zjarrta dhe më qesharake që ka bërë xhiron e botës.

Për të parë se cili prej tyre fiton dhe si fiton, shikoni videon më poshtë./Lajmi.net/ 

The smallest one got hands tho.

A post shared by GS – Loyalty Over Everything (@shocke_718) on

Fjalët kyçe: Xhuxhët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper