Kjo është mënyra më e mirë për t’ia marrë numrin një vajze – Lajmi.net
Kjo është mënyra më e mirë për t’ia marrë numrin një vajze
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 19:37, 11 March 2017
Nëse jeni në kërkim të ideve se si mund t’ia merrni numrin një vajze, atëherë kjo video është për ju.

Në faqen ‘BigDawsTv’ në Facebook është publikuar një video në të cilën shihet një djalosh duke mbajtur dy çanta të mëdha në duar.

Ai ndalon femra të ndryshme në rrugë dhe u kërkon që ta marrin celularin e tij për të që gjendet në xhepin prapa, pasi që ai i ka duart e “zëna”, transmeton Gazeta Express.

Pasi ato marrin celularin e tij, ai u kërkon që ta shkruajnë numrin e tyre në celularin e tij. Që të gjitha pranojnë që ta regjistrojnë numrin e tyre në celularin e tij, pasi ky truk iu duket shumë qesharak dhe interesant.

Shikojeni videon e cila ka më shumë se 14 milionë shikime në Facebook:

Fjalët kyçe: Numër, vajze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan