Kjo është mënyra e duhur për të pastruar dhëmbët (Video) – Lajmi.net
Kjo është mënyra e duhur për të pastruar dhëmbët (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyleShëndeti 16:32, 20 March 2017
Pas gjithë këtyre viteve, sigurisht mendoni se keni mësuar perfekt si të pastroni dhëmbët, apo jo? Por, e keni gabim, dhe kjo është arsyeja, transmeton lajmi.net

Fjalët kyçe: Dhëmbë, Pastrim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master