Kjo është më e reja në jetën private të Shkurte Gashi (Foto) – Lajmi.net
Kjo është më e reja në jetën private të Shkurte Gashi (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:03, 13 September 2017
Në jetën e saj private ka një risi.

Shkurte Gashi tashmë është bërë teze e një vajze të bukur, shkruan lajmi.net

Këtë gjë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një fotografie të hedhur në Instastory ku vajzës së vogël i ka uruar mirëseardhje në këtë botë!/Lajmi.net/

21729759_2383928148499339_999112070_o

Fjalët kyçe: Shkurte Gashi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool