Kjo është konkurrentja e denjë e Kim Kardashian me të pasmet e saj (Foto+18) – Lajmi.net
Kjo është konkurrentja e denjë e Kim Kardashian me të pasmet e saj (Foto+18)
Autori: Lajmi.net EntertainmentLifestyleLoveSexShowBiz 16:58, 14 April 2017
Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t'i kishte

Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.

Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram.

Dhe kjo modele mbase mund të jetë konkurentja e denjë e Kim Kardashian. /Lajmi.net/

emily-sears-815887

 

 

Fjalët kyçe: Emily Sears, Kim Kardashian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion