Kjo është grabitja më qesharake që keni parë ndonjëherë, hajduti vjedh një gërmues në vlerë prej 25,000 dollarësh – Lajmi.net
Kjo është grabitja më qesharake që keni parë ndonjëherë, hajduti vjedh një gërmues në vlerë prej 25,000 dollarësh
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:29, 17 May 2017
Ky është momenti kur një hajdut i veshur si një punëtor ndërtimi, futet në një parking të makinave private dhe largohet me një gërmues në vlerë prej 25,000 dollarësh

Videoja tregon eskavatorin që del në rrugë dhe pastaj largohet nga parkingu.

Kjo video ka habitur të gjithë dhe shumë komentues kanë pyetur se si është e mundur që një eskavator të vidhet kaq lehtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: eskavator, vjedhje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool