Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital – Lajmi.net
Kjo është gjendja e Morenës pas qëndrimit në spital
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:31, 12 June 2018
Morena Taraku është emër shumë i lakuar në titujt rozë.

Gjatë ditës së djeshme, ajo kishte publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në spital, shkruan lajmi.net.

Por, duket se nuk ishte diçka serioze, ngase më pastaj ajo kishte publikuar një video në të cilën duket mirë me shëndet.

Edhe pse në fytyrë duket mirë, Morena ende e kishte të lidhur dorën me fashë.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj është “Femnat” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ PM, këngë të cilën e vizuelizuan edhe me klip. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO