Kjo është gara më e çmendur në histori (Video) – Lajmi.net
Kjo është gara më e çmendur në histori (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:49, 16 May 2017
Të garosh me biçikletë, nga maja e malit me dëborë, dhe të marrësh teposhtëzën, është shumë e vështirë.

Megjithatë, këta çiklistë janë mjaftueshëm të guximshëm për ta provuar këtë, shkruan lajmi.net

Pamjet janë gjiruar nga kamera e kasketës së një çiklisti, ndërsa duket shumë argëtuese derisa kalojnë edhe nëpër liqen, rrëshaqesin, rrëzohen nga biçikletat e sërish vazhdojnë udhëtimin.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çiklizem, Garë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble