Kjo është fotografia më e pëlqyer në Instagram për vitin 2017 – Lajmi.net
Kjo është fotografia më e pëlqyer në Instagram për vitin 2017
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 23:45, 29 November 2017
Përdoruesit e platformës Instagram i duan fëmijët e të famshmëve.

Rezultatet e nxjerra tregojnë se foshnjet kanë pushtuar atë në këtë vit.

Fotografia më e pëlqyer është ajo e këngëtares Beyonce, në kohën sa ishte shtatzënë, shkruan Independent, përcjellë Klan Kosova.

Ajo ka marrë 11 milionë e 100 mijë pëlqime dhe 546 mijë e 600 komente duke marrë primatin e fotografisë më të pëlqyer për këtë vit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2