Kjo është familja më e fortë në botë (Video) – Lajmi.net
Kjo është familja më e fortë në botë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 15:25, 25 April 2017
Janë katër anëtarë dhe janë familja më e fortë në të gjithë botën.

“Familja jonë është normale si çdo familje tjetër,por jo edhe sa i përket fizikut” tregon kryefamiljari.

Vajza më e vogël në familje, mund të ngritë mbi 100 kg, transmeton lajmi.net

Ata ushtrojnë çdo mëngjes, ngrisin pesha, ndërkaq për të kthyer kaloritë e humbura, hanë dyfish më shumë se ç’hanë fëmijët dhe të rriturit e zakonshëm.

Do të mahniteni nga forca e tyre. Shikojeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball