Kjo është e dashura e Ledrit, erdhi koha t’i zbulohet fytyra (Foto) – Lajmi.net
Kjo është e dashura e Ledrit, erdhi koha t’i zbulohet fytyra (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:05, 16 July 2017
U bë nami, me të vërtetë nami, pasi u zbulua një fotografi e reperit Ledri Vula i cili shfaqej duke puthur një vajzë misterioze dhe sigurisht menjëherë u aludua se një histori dashurie po lind në showbizin shqiptar.

Por Ledri nuk pati asnjë reagim për këtë ndaj nuk na mbetet gjë tjetër veçse të vazhdojmë të ‘gërrmojmë’ për të vërtetën.

Siç themi dhe ne shqiptarët: ku ka zë, nuk është pa gjë!

Sot kemi siguruar dy foto të tjera që mesa duket e vërtetojnë aludimin tonë. Dj Gramo F. është DJ zyrtar i Ledri Vulës i cili e shoqëron kudo nëpër koncerte. Dje në mbrëmje djemtë kanë qenë në Ulqin ku kanë mbajtur koncertin e radhës dhe duket se kanë dashur të kenë pranë edhe partneret. Dj Gramo është i lidhur me të dashurën e tij të zemrës që quhet Valentina ndërkohë që kjo e fundit është shfaqur në disa foto përkrah vajzës misterioze që Ledri kishte në kranë.

(Vajza e parë brune dyshohet të jetë e dashura e Ledrit)

Fjalët kyçe: Ledri Vula

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush