Kjo është dilema e Fjollës, edhe ju mund t’i ndihmoni (Foto) – Lajmi.net
Kjo është dilema e Fjollës, edhe ju mund t’i ndihmoni (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:30, 13 August 2017
Ka rënë në hall për një çështje.

Këngëtarja Fjolla Morina në Instastory ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është një veturë luksoze, shkruan lajmi.net

Kësaj fotoje, ajo ia ka lënë një shkrim, ku pyeti se a ta blejë apo jo.

E në dilemën e saj, mund t’i ndihmoni edhe ju me përgjigje./Lajmi.net/

20839826_2364624360429718_416620307_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO