Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy janë bërë me të vërtetë miq – Lajmi.net
Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy janë bërë me të vërtetë miq
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:30, 7 December 2017
Dikur nuk i kishin edhe aq mirë punët mes vete por sot është krejt e kundërta.

Mund të tingëlloj e pabesueshme por reperët Gold AG dhe Ghetto Geasy u pajtuan dhe janë bërë me të vërtetë miq, shkruan lajmi.net

Këtë e dëshmon fakti se kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram madje edhe ti pëlqejnë postimet që publikojnë.

E pse u pajtua me Getin dhe detaje të tjera interesante mund t’i kuptoni në intervistën në vazhdim./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arian Agushi, Getoar Selimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2