Kjo është deputetja më e “varfër” e Kuvendit, por vozitë Audi A4 – Lajmi.net
Kjo është deputetja më e “varfër” e Kuvendit, por vozitë Audi A4
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:51, 12 June 2018
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka deklaruar pasurinë e saj në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Musliu, tek pasuria e luajtshme ka treguar se ka një veturë Audi A4, e cila ka vlerën 5,500.00 euro. Deputetja e PDK-së, ka deklaruar se ka disa kredi, por nuk ka bërë të ditur shifrën se sa para.

Para të kursyera, Musliu ka deklaruar se nuk ka asnjë.Nga posti i deputetes, Musliu për 1 vit fiton 20,085.77 euro.Deklarimin e plotë të pasurisë së Ganimete Musliu e gjeni KËTU.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO