Kjo është dashuri e vërtetë! (Video) – Lajmi.net
Kjo është dashuri e vërtetë! (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 19:30, 25 February 2017
Një vajzë nga Kazakistani nuk është pranuar asnjëherë mirë nga shoqëria. Ata i kanë thënë e shëmtuar dhe nuk kanë pasur interes për të, shkruan lajmi.net

Derisa, u njoh me djaloshin nga Rusia. Ai nuk kishte qenë në gjendje të ecte.

Pasi që u njohën në internet, ata u bënë bashkë.

Kjo histori dashurie është vërtetë prekëse. Ajo kishte nevojë për dikë që ta donte dhe ta pranonte ashtu siç ishte, e njejtë kërkonte dhe ai.

Pasi u njohën, për atë ishte e rëndësishme që shpirti i saj kishte gjetur më në fund qetësinë dhe kishte pranuar të kujdesej gjithmonë për burrin e saj të ardhshëm.

Shikoni me vëmendje këtë histori. A nuk është shembull se dashuria e vërtetë ekziston, se në krye të çdo gjëje është shpirti dhe jo pamja? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dashuri e vertete

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan