Kjo është bukuroshja bjonde që mori vëmendjen gjatë ndeshjes Angli-Kosta Rika (Foto) – Lajmi.net
Kjo është bukuroshja bjonde që mori vëmendjen gjatë ndeshjes Angli-Kosta Rika (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:31, 11 June 2018
Gjatë ndeshjes ndërmjet kombëtareve të Anglise dhe Kosta Rikas e luajtur në kuadër të miqësoreve më datë 07.06.2018, ishte një bjonde bukuroshe që e mori vëmendjen e shumë mediave.

Emma Louise Jones, i cilia ishte e ulur pranë Gareth Southgate në një fustan të zbehtë blu me flokët e saj të gjatë bjonde, mori vëmendjen e shumë personave dhe shumë mediave anë e mbanë botës, transmeton lajmi.net.

Nuk është çudi që ajo kapur nga syri i kameramanit dhe tifozëve të Anglisë, pasi foto flasin vet. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO