Kjo bukuroshe ju tregon një veprim mahnitës për të rritur gjoksin tuaj në çast (Foto/Video) – Lajmi.net
Kjo bukuroshe ju tregon një veprim mahnitës për të rritur gjoksin tuaj në çast (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 18:08, 21 April 2017
Modelja mahnitëse në një video shihet që bën një trik që gjoksi i saj te duket më i madh se zakonisht

Modeli i ri i bikinëve ju lejon që edhe ju t’a bëni këtë trik dhe gjoksi juaj të duket mahnitës, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Kjo është një metodë e re që shumë modele po e përdorojnë.

Claudia Sampdero është kjo bukuroshe e cila ju demostron se si duhet bërë ky trik. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: bikinit, Claudia Sampedro

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy