Kim nuk ndal ushtrimet në formësimin e linjave, imazhe nga palestra – Lajmi.net
Kim nuk ndal ushtrimet në formësimin e linjave, imazhe nga palestra
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:00, 6 August 2018
Është femra më e komentuar në planet.

Kim Kardashian njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron në asnjë rast t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh nga palestra, ku shihet duke bërë ushtrime pa ndalë për të arritur format që ëndërron.

Kujtojmë që Kim është e martuar me Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO