Kim nuk i ka të pasmet më të mëdha! Kjo është konkurentja më e fortë e saj – Lajmi.net
Kim nuk i ka të pasmet më të mëdha! Kjo është konkurentja më e fortë e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:00, 14 March 2018
Nëse keni menduar se është Kim Kardashian femra me të pasmet më të mëdha gaboheni.

Vajza e cila po ‘çmend’ rrjetin është  modelija që reklamon të brendshmet dhe që është njëra ndër më të ndjekurat, Sheniz Halil, shkruan lajmi.net

Por pavarësisht se i është bërë konkurente e fortë ka qenë Kim  ajo e cila i ka rekomanduar burrit  të saj që të jetë në kopërtinën e albumit të tij ‘The Life Of Pablo’./Lajmi.net/

s

 

Fjalët kyçe: Sheniz Halil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals