Kim Kardashian përvëluese derisa promovon sheqerkën dietale! – Lajmi.net
Kim Kardashian përvëluese derisa promovon sheqerkën dietale!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:41, 16 May 2018
Siç duket ky qenka sekreti i figurës së saj përvëluese! SHEQERKAT DIETALE…

Bukuroshja e famshme me shumë influencë, Kim Kardashian, është cilësuar si përvëluese derisa po promovonte përmes fotografive lëpirësen dietale.

Ylli i reality show, ka publikuar një fotografi të vetes së saj duke e ngrënë këtë produkt, që supozohet të funksionojë në reduktimin e apetitit.

Mirëpo, më pas është kritikuar nga audienca për një veprim të tillë. Një gazetare e quajtur Jameela Jamil, e cila udhëheqë një kampanjë për pozitivitetin e trupit, ka thënë se kjo që ka bërë Kim, është influencë e tmerrshme dhe toksike për vajzat e reja, sepse ndihmon në krijimin e një përceptimi të gabueshëm rreth trupit, shkruan BBC, transmeton Prive. /Prive.al

Fjalët kyçe: Kim Kardashian

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball